Sada Aromafume vonné cihličky pro čištění aury a difuzér

Kód: 8723
250 Kč
Skladem

Sada vonných cihliček Aromafume s difuzérem se symbolem Květu života

Použití: difuzér aromafume postavte na nehořlavou podložku (např. keramická miska), vložte do něj zapálenou čajovou svíčku, přiklopte měděnou miskou a na ni položte vonnou cihličku. Vonnou atmosféru vám vytvoří na cca 45 až 60 min. Při odchodu z místnosti nezapomeňte sfouknout čajovou svíčku. Během spalování a nějakou dobu po něm, se difuzéru nedotýkejte. Nenechávejte difuzér v dosahu dětí.  

(Video ZDE)

Sada obsahuje tyto Aromafume cihličky po 4 ks: 

Dragons Blood - dračí krev s aromatickou vůní pačule, cedru, pižma, jasmínu, ananasu a dalších. Nechte se okouzlit nádhernou vůní, ve které se snoubí tóny letních plodů s jasmínem, pižmem, pačulí aj.

White sage - s vůní kalifornské bílé šalvěje, mučenky, jasmínu, levandule, pižma a vanilky.

Palo Santo je až mýtický strom, o němž se říká, že roste do samé dokonalosti, a i proto je tak oblíbený a milovaný díky své nebeské vůni a uklidňujícímu účinku. Palo Santo rozšiřuje kreativitu a přináší štěstí těm, kteří jsou otevřeni jeho magii. 

Aromafume cihličky svými vůněmi pomáhají harmonizovat jednotlivé čakry, podporují přirozené proudění životní energie, směrují „prána“, životně důležitou sílu („prána“ znamená dech), která představuje všechny proudy vitálních energií dohromady, tzv. absolutní energii, podněcují mysl, ducha i fyzické tělo.

Cihličky jsou vyrobeny z různých přírodních surovin, zejména z aromatických dřevin, exotických květin, kůry stromů, pryskyřic, listů, květů a vonných olejů. 

Rozměry difuzéru: 6,5 x 7 cm

Materiál difuzéru: Měď

Země původu: Indie

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný