Partnerské náramky

Nejprodávanější

Partnerské náramky z howlitu a achátu
300 Kč –50 %
Původně: 300 Kč  (–50 %)
150 Kč
Partnerské náramky z lávy a howlitu
 
399 Kč
Partnerské náramky z lávy a howlitu
 
399 Kč
4 položek celkem
Partnerské náramky z howlitu a achátu
Akce
300 Kč –50 %
150 Kč

Partnerské náramky jsou vyrobeny z howlitu, černého achátu a dřeva. Howlit se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen a jako vynikající prostředek proti nespavosti. S...

Kód: 7760
Partnerské náramky z lávy a howlitu
399 Kč

Partnerské náramky jsou vyrobeny z lávy a howlitu.  Lávový kámen je nazýván také jako krev země. Láva je silným ochranným kamenem. Pomáhá odrážet psychické...

Kód: 0525
Partnerské náramky z lávy a howlitu
399 Kč

Partnerské náramky jsou vyrobeny z lávy a z kuliček přírodního dobarveného howlitu. Zdobeny jsou kuličkami z chirurgické oceli. Lávový kámen je nazýván také jako krev...

Kód: 0527
Partnerské náramky z jaspisu a růženínu
449 Kč

Partnerské náramky jsou vyrobeny z jaspisu a růženínu. Zdobeny jsou mezidíly ze stříbra (AG 925/1000). Jaspis nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění...

Kód: 0528

Sada dvou ladících náramků vyjadřuje lásku a jednotu. Náramky partnerství, zamilovaných či přátelství (jak se jim také říká) jsou krásný módní doplněk, kterým dáte jasně najevo, že jste s druhou osobou spřízněné duše.

Nejde o obyčejný náramek. Partnerské náramky pomáhají chránit na cestách a navozovat duševní souznění. Mj. také pomyslně odráží útoky ostatních šelem, které by mohly narušit harmonii vztahu.

Nemusí se nutně jednat pouze o partnera a partnerku, ale může jít o maminku či otce a dítě, sourozence nebo velmi blízké přátele. Nikde přeci není pevně dáno, že jej musí nosit pouze muž a žena.

Více jsme o partnerských náramcích psali na našem blogu. Pročtěte si jej a nechte se inspirovat.

Stejně tak jako v páru nemůže jeden bez druhého existovat, nemůže být ani dne bez noci nebo světla bez tmy. Jing a jang se doplňují a jsou si navzájem protiklady – obdobně je tomu i u párových náramků. Proto se někdy používají zcela shodné náramky, ale výjimkou nejsou ani přesně opačné barvy či použité materiály, aby se zdůraznila podstata vzájemného doplňování se.

Dejte své milované osobě vědět krásným párovým náramkem, jak je pro vás výjimečná a jak ji zbožňujete.

Popis údajných vlastností kamene, které se netýkají jeho chemických a fyzikálních vlastností, je uveden na základě obecně šířených a obecně dostupných informací o tradičním lidovém využití kamene, jež nejsou vědou ověřeny, a proto není návrhem na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení