Vzhledem k dlouhodobé nemoci v rodině (chemoterapie) mohou mít zásilky několik dní zpoždění. Pokud potřebujete balíček doručit přednostně, prosím o poznámku k objednávce. DĚKUJI, ŽE NADÁLE PODPORUJETE MŮJ E-SHOP.

Orgonity

Orgonit je vyrobený z pryskyřice, kovů a krystalů přírodních polodrahokamů. Dle lidových tradic orgonit působí jako ochránce lidského energetického pole, zvyšuje vibrace, pomáhá v uzdravování, snižuje únavu, harmonizuje spánek, odstíní i vliv geopatogenních zón a snižuje škodlivý vliv elektroniky na zdraví.

Orgonitové pyramidy jsou správnou volbou, pokud chcete žít ve zdravějším prostředí, mít lepší spánek a příjemné sny. Pyramidy jsou navíc krásnou dekorací a originálním dárkem.

O orgonitech jsme vám napsali hned tři články. Přečtěte si o tom, jak orgonity působí anebo také jak vybrat ten správný orgonit

Zajímá vás, kdo byl vynálezcem orgonitu? V následujícím článku vám prozradíme, jak byl orgonit objeven.

1 položek celkem
Orgonitová pyramida - Měsíční kámen
170 Kč

ORGONIT – ochránce lidského energetického pole – zvyšuje vibrace, pomáhá v uzdravování – snižuje únavu, harmonizuje spánek, odstíní i vliv geopatogenních zón – snižuje škodlivý...

Kód: 6206