Náušnice z olivínu

Kód: 1285
360 Kč
Skladem u dodavatele

Náušnice z olivínu - facetované kameny olivínu ve stříbře Ag 925/1000.

Velikost 8 mm, váha 1,7 g.

Ve starověku se věřilo, že olivín dokáže udržet člověka z dosahu zlých duchů. Dodnes se jedná o kámen chránící lidskou auru. Čistí jemné vyšší i fyzické tělo stejně jako mysl. Uvolňuje starou zátěž, kterou si člověk na cestě životem nese. Odstraňuje rovněž staré problémy, pocity viny a přináší poznání, že lpění na lidech nebo minulosti nepřináší nic dobrého.

V duševním životě olivín potlačuje žárlivost, lítost nebo zlost. Současně dokáže odstranit stres. Zvyšuje sebedůvěru a schopnost prosadit se. Zvyšuje srozumitelnost myšlenek, jejich průzračnost a celkovou pohodu.

Na mentální úrovni olivín zostřuje mysl a brání vzniku letargie. Pomáhá také přijmout zodpovědnost za vlastní život.

Země původu: USA

Popis údajných vlastností kamene, které se netýkají jeho chemických a fyzikálních vlastností, je uveden na základě obecně šířených a obecně dostupných informací o tradičním lidovém využití kamene, jež nejsou vědou ověřeny, a proto není návrhem na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice
Barva: Zelená
Materiál/Kámen: Polodrahokam, Stříbro, Olivín
Typ náušnice: Pecky, Puzeta
Pro koho: Dámské

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení