LR Soul of Nature STRONG SOUL Roll-on

Kód: 8867
419 Kč
Skladem u dodavatele

Potřebujete novou energii?

Zdrojem přídavku síly, vitality a bdělé mysli je Strong Soul.

Svět vůní LR Soul of Nature Strong Soul je zdrojem extra síly, vitality a bdělosti. Díky vitalizující vůni Strong Soul pocítíte, jak se s každým nádechem stanete silnějšími a znovu získáte energii.

Praktický roll-on nabízí okamžitou sílu a vitalitu díky harmonizující směsi éterických olejů a jemného tepla. Okamžitý dvojitý efekt: jedinečný horký-studený complex vytvořený mentolem a kafrem stimuluje receptory v kůži, má relaxační účinek a má schopnost odvádět pozornost od napětí a zároveň osvěžuje a revitalizuje smysly.

• Efektivní společník na pročištění hlavy na cestách

• Okamžitý dvojitý efekt: Hřejivý účinek na pokožku odvádí pozornost od napětí, osvěžuje a revitalizuje smysly

• Síla 100% přírodních éterických olejů (máta, eukalyptus, tymián, cedr)

Použití:

Aplikujte jednou nebo dvakrát na zápěstí, spánky a zátylek a pociťte regenerační a stimulující okamžitý efekt, který také vyčistí Vaši hlavu. Roll-on je ideální pro navození vitální pohody a je ideálním řešením, když chcete těžit z aroma světa vůně Strong Soul na cestách.

Složení:

Menthol, C13-15 Alkane, Cinna-Momum Camphora Bark Oil, Parfum (Vůně), Limonene, Vanillyl Butyl Ether, Dimethicone/Vinyl Di-Methicone Crosspolymer, Linalool, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Eugenol

Obsah: 10 ml