LR Soul of Nature RELAXED SOUL Sprchový gel

Kód: 8807
419 Kč
Skladem u dodavatele

Chtěli byste nechat stresující den za sebou?

Užijte si chvíle vnitřní vyrovnanosti a klidu s Relaxed Soul.

Svět vůní LR Soul of Nature Relaxed Soul zajišťuje hlubokou relaxaci – kdekoliv právě jste. Zhluboka se nadechněte, zavřete oči a nechte svého ducha relaxovat s Relaxed Soul.

Samotná vůně promění Vaši koupelnu v oázu klidu a relaxace. Zvláště jemně také čistí pokožku. Vyrovnávací síla 100% přírodních éterických olejů z bergamotu, levandule, neroli a santalového dřeva má také blahodárný a relaxační účinek na Vaše tělo, mysl a duši. S pečlivě vybranými vůněmi zkombinovanými ve sprchovém gelu bude Váš pocit pohody posílen již pod sprchou.

• Obnovující zážitek pro něj i pro ni

• Relaxační vůně na bázi vysoce kvalitních, čistých a přírodních éterických olejů

• Jemné čištění a péče s 95 % přírodních složek, včetně 100% přírodních éterických olejů

Použití:

Sprchový gel naneste na vlhkou pokožku, jemně vmasírujte, dokud se nevytvoří hedvábná pěna, a opláchněte. Zavřete oči a užívejte si relaxačního účinku vůně.

Složení:

Aqua (Voda), Lauroylmethylisethionát Sodný, Glycerin, Kokamidopropylbetain, Laurylglykokarboxylát Sodný, Xanthanová Guma, Chlorid Sodný, Lauryl-Glukosid, Dvojsodný Colyl-Glutamát, Lauryl-Glutamát-Glutamát Sodný, Parfum (Fumarát) Glycol, Caesalpinia Spinosa Gum, Kyselina Citrónová, Levulinát Sodný, Citronellol, Trisodium Ethylendiamine Disukcinát, Anisát Sodný, Linalool, Limonen, Benzoát Sodný, Kyselina

Obsah: 200 ml