LR Soul of Nature HOPEFUL SOUL Směs vůní

Kód: 8858
699 Kč
Skladem u dodavatele

Chcete se cítit vyrovnaně?

Hopeful Soul Vás znovu uvede do rovnováhy a dodá Vám pocit harmonie.

Svět vůní LR Soul of Nature Hopeful Soul Vám poskytne rovnováhu a pocit vnitřní naděje a harmonie. Zažijte čistou harmonii, buďte bezstarostní a odpočiňte si s Hopeful Soul.

Příjemná vůně šíří vyváženou atmosféru a byla vytvořena exkluzivně pro LR francouzským parfumérem. Tato dokonalá kombinace různých éterických olejů tvoří silnou symbiózu, díky čemuž je tato směs opravdu výjimečným zážitkem z vůně. Zvláště v hektických dnech a když máte pocit, že potřebujete vnitřní rovnováhu, může směs aromatických olejů harmonizovat Vaši pohodu. Také promění každou místnost ve voňavou oázu pozitivity a klidu. Ideálně se hodí pro provonění místnosti nosným olejem.

• Vyvážená atmosféra Vašeho domova

• Harmonizující symbióza 4 vysoce kvalitních éterických olejů (bergamot, růže, heřmánek římský, santalové dřevo)

• 100% přírodní éterické oleje

Použití:

K provonění místnosti použijte kombinaci s nosičem vůně, jako je aroma lampa, vonný kámen nebo difuzér. Při použití difuzéru přidejte 3–4 kapky a užívejte až 3krát denně po dobu jedné hodiny. Vývoj vůně bude trvat několik minut. Po chvíli doplňte, aby nedošlo k rozstřiku. Nikdy nenechávejte difuzér bez dozoru. Nevylévejte na plastové povrchy.

Směs aromatických olejů je ideální pro relaxační rutinu.

Nikdy neaplikujte neředěné na kůži!

V nosiči vůně:

Použijte v kombinaci s nosičem vůní, jako je lampa s čajovým svíčkou, vonný kámen nebo difuzér pro provonění místnosti. Vložte 3-4 kapky do difuzéru maximálně 3krát denně po dobu 1 hodiny. Rozložení vůně trvá několik minut. Při použití aromalampy vložte pár kapek do misky, která je již naplněna vodou, a nechte odpařit. Po chvíli misku znovu naplňte teplou vodou (jinak hrozí rozbití a stříkání). Vždy používejte pod dohledem. Po použití misku dobře vyčistěte. Usazeniny lze odstranit čističem vonných lamp. Čistič neaplikujte na plastové povrchy.

Obsah: 10 ml

INFORMACE O NEBEZPEČÍ:

Nebezpečí: Je důležité zajistit, aby jednotlivé oleje nebyly spolknuty a aby nebyly použity přímo na pokožku. Doporučuje se, aby byly používány pouze pod dohledem dospělé osoby. Před použitím v těhotenství vyhledejte lékařskou pomoc nebo porodní asistentku. Není vhodné ke konzumaci. Podrobné informace o bezpečném používání najdete v příslušném bezpečnostním listu nebo na štítku výrobku. Víko vždy pevně zavřete a skladujte na chladném a suchém místě mimo sluneční světlo.