LR Soul of Nature HOPEFUL SOUL Směs vůní

Kód: 8858
699 Kč
Skladem u dodavatele

Chcete se cítit vyrovnaně?

Hopeful Soul Vás znovu uvede do rovnováhy a dodá Vám pocit harmonie.

Svět vůní LR Soul of Nature Hopeful Soul Vám poskytne rovnováhu a pocit vnitřní naděje a harmonie. Zažijte čistou harmonii, buďte bezstarostní a odpočiňte si s Hopeful Soul.

Příjemná vůně šíří vyváženou atmosféru a byla vytvořena exkluzivně pro LR francouzským parfumérem. Tato dokonalá kombinace různých éterických olejů tvoří silnou symbiózu, díky čemuž je tato směs opravdu výjimečným zážitkem z vůně. Zvláště v hektických dnech a když máte pocit, že potřebujete vnitřní rovnováhu, může směs aromatických olejů harmonizovat Vaši pohodu. Také promění každou místnost ve voňavou oázu pozitivity a klidu. Ideálně se hodí pro provonění místnosti nosným olejem.

• Vyvážená atmosféra Vašeho domova

• Harmonizující symbióza 4 vysoce kvalitních éterických olejů (bergamot, růže, heřmánek římský, santalové dřevo)

• 100% přírodní éterické oleje

Použití:

K provonění místnosti použijte kombinaci s nosičem vůně, jako je aroma lampa, vonný kámen nebo difuzér. Při použití difuzéru přidejte 3–4 kapky a užívejte až 3krát denně po dobu jedné hodiny. Vývoj vůně bude trvat několik minut. Po chvíli doplňte, aby nedošlo k rozstřiku. Nikdy nenechávejte difuzér bez dozoru. Nevylévejte na plastové povrchy.

Směs aromatických olejů je ideální pro relaxační rutinu.

Nikdy neaplikujte neředěné na kůži!

V nosiči vůně:

Použijte v kombinaci s nosičem vůní, jako je lampa s čajovým svíčkou, vonný kámen nebo difuzér pro provonění místnosti. Vložte 3-4 kapky do difuzéru maximálně 3krát denně po dobu 1 hodiny. Rozložení vůně trvá několik minut. Při použití aromalampy vložte pár kapek do misky, která je již naplněna vodou, a nechte odpařit. Po chvíli misku znovu naplňte teplou vodou (jinak hrozí rozbití a stříkání). Vždy používejte pod dohledem. Po použití misku dobře vyčistěte. Usazeniny lze odstranit čističem vonných lamp. Čistič neaplikujte na plastové povrchy.

Obsah: 10 ml

INFORMACE O NEBEZPEČÍ:

Nebezpečí: Je důležité zajistit, aby jednotlivé oleje nebyly spolknuty a aby nebyly použity přímo na pokožku. Doporučuje se, aby byly používány pouze pod dohledem dospělé osoby. Před použitím v těhotenství vyhledejte lékařskou pomoc nebo porodní asistentku. Není vhodné ke konzumaci. Podrobné informace o bezpečném používání najdete v příslušném bezpečnostním listu nebo na štítku výrobku. Víko vždy pevně zavřete a skladujte na chladném a suchém místě mimo sluneční světlo.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení