LR Soul of Nature CHEERFUL SOUL Sprchový gel

Kód: 8825
419 Kč
Skladem u dodavatele

Potřebujete „nakopnutí“ dobrou náladou?

S Cheerful Soul zažijete okamžiky, které Vás obklopí čistým veselím a pozitivně Vás naladí.

Svět vůně LR Soul of Nature Cheerful Soul navozuje fantastickou náladu a umožňuje probublávat pozitivní energií. Užívejte si života - se skvělým přístupem a úsměvem na tváři. Veselá duše vás rozzáří.

Vaše ranní sprcha se stane okamžitým zdrojem blaženosti. Sprchový gel je opravdovou pastvou pro smysly, jemně čistí a rozmazluje pokožku. Díky své vůni má stimulační účinek. Citrón a pomeranč – dvě báječné látky zlepšující náladu – doplňují temperamentní vůni růže. Kompozice je završena teplem cedrového dřeva – pro voňavý pocit blaženosti, který rozveseluje smysly.

• Obnovující zážitek pro něj i pro ni

• Relaxační vůně na bázi vysoce kvalitních, čistých a přírodních éterických olejů

• Jemné čištění a péče s 95 % přírodních složek, včetně 100% přírodních éterických olejů

Použití:

Sprchový gel naneste na vlhkou pokožku, jemně vmasírujte, dokud se nevytvoří hedvábná pěna, a opláchněte. Zavřete oči a užívejte si relaxačního účinku vůně.

Složení:

Aqua (Voda), Laurylmethylisethionát Sodný, Kokamidopropylbetain, Glycerin, Sodium Lauryl-Karboxylát Glukosy, Lauryl Glukosid, Dvojsodný Kokosový Glutamát, Xanthanová Guma, Lauryl-Glutamát Sodný, Caesalpinia Citronová Guma, Parfumová Guma Chlorid, Benzoát Sodný, Kokosylglutamát Sodný, Propylenglykol, Sorbát Draselný, Kyselina Sorbová, Limonen, Trisodium Ethylendiamin Disukcinát, Linalool, Citral

Obsah: 200 ml