LR Soul of Nature CHEERFUL SOUL Směs vůní

Kód: 8822
699 Kč
Skladem u dodavatele

Potřebujete „nakopnutí“ dobrou náladou?

S Cheerful Soul zažijete okamžiky, které Vás obklopí čistým veselím a pozitivně Vás naladí.

Svět vůně LR Soul of Nature Cheerful Soul navozuje fantastickou náladu a umožňuje probublávat pozitivní energií. Užívejte si života – se skvělým přístupem a úsměvem na tváři. Cheerful Soul Vás rozzáří.

Příjemná vůně šíří uklidňující atmosféru byla vytvořena exkluzivně pro LR francouzským parfumérem. Tato dokonalá kombinace různých olejů vytváří silnou symbiózu, díky čemuž je tato směs opravdu zvláštním zážitkem z vůně, který může mít blahodárný a související účinek, zejména večer a když jdete spát. Také promění každou místnost ve voňavou oázu pozitivity a klidu. Ideálně se hodí pro provonění místnosti nosným olejem.

• Pozitivně nabitá atmosféra pro Váš domov

• Symbióza 4 vysoce kvalitních éterických olejů (citrón, pomeranč, růže, cedr)

• 100% přírodní éterické oleje

Použití:

K provonění místnosti použijte kombinaci s nosičem vůně, jako je aroma lampa, vonný kámen nebo difuzér. Při použití difuzéru přidejte 3–4 kapky a užívejte až 3krát denně po dobu jedné hodiny. Vývoj vůně bude trvat několik minut. Po chvíli doplňte, aby nedošlo k rozstřiku. Nikdy nenechávejte difuzér bez dozoru. Nevylévejte na plastové povrchy.

Směs aromatických olejů je ideální pro relaxační rutinu.

Nikdy neaplikujte neředěné na kůži!

V nosiči vůně:

Použijte v kombinaci s nosičem vůní, jako je lampa s čajovým svíčkou, vonný kámen nebo difuzér pro provonění místnosti. Vložte 3-4 kapky do difuzéru maximálně 3krát denně po dobu 1 hodiny. Rozložení vůně trvá několik minut. Při použití aromalampy vložte pár kapek do misky, která je již naplněna vodou, a nechte odpařit. Po chvíli misku znovu naplňte teplou vodou (jinak hrozí rozbití a stříkání). Vždy používejte pod dohledem. Po použití misku dobře vyčistěte. Usazeniny lze odstranit čističem vonných lamp. Čistič neaplikujte na plastové povrchy.

Obsah: 10 ml

INFORMACE O NEBEZPEČÍ:

Nebezpečí: Je důležité zajistit, aby jednotlivé oleje nebyly spolknuty a aby nebyly použity přímo na pokožku. Doporučuje se, aby byly používány pouze pod dohledem dospělé osoby. Před použitím v těhotenství vyhledejte lékařskou pomoc nebo porodní asistentku. Není vhodné ke konzumaci. Podrobné informace o bezpečném používání najdete v příslušném bezpečnostním listu nebo na štítku výrobku. Víko vždy pevně zavřete a skladujte na chladném a suchém místě mimo sluneční světlo.