Kabbalah náramek - Modré oko - jednoduchý

Kód: 7109
79 Kč
Skladem (1 ks)

Kabbalah náramek proti uřknutí.

Červený náramek slouží k ochraně a pro štěstí. Podle Kabbala tradice, uvázáním červeného náramku kolem zápěstí nositel získá ochranu před zlými silami, předchází nemocem, chudobě a jiným neštěstím. Náramek se nosí na levém zápěstí.

Symbol modrého oka je od starověku považován za jednu z nejsilnějších ochran proti „zlému oku“, tedy uhranutí. Působení „zlého oka“ popisuje většina světových kultur. Projevuje se náhlou bolestí hlavy, nevolností, únavou a slabostí, nekontrolovatelnou ospalostí, někdy zvracením, škytavkou, teplotou, a to bez zjevné příčiny.  Dochází k němu bez magických aktů, často bez vědomí a zlého úmyslu osoby, která je způsobí. Příčinou totiž nemusí být jen závist nebo zloba, ale i obdiv nebo touha mít něco, co má někdo druhý, popřípadě i momentální silná psychická zátěž, ať už negativní nebo pozitivní.

Názory na podstatu „uhranutí“ se různí. Mnoho lidí věří, že jde o magii, další se domnívají, že jde o působení energie našeho podvědomí, jiní je považují za důsledek „vibrací a vysílání psychodynamických vln“. Psychofyziologie a parapsychologie mluví o uhranutí jako o druhu hypnózy.

K uhranutí jsou mnohem více náchylní přecitlivělí, nejistí a psychicky vyčerpaní lidé.

Délka: nastavitelný 13-30 cm

Materiál: Saténová šňůra, korálek oko 10 mm

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁRAMKY
Barva: Červená
Pro koho: Dámské, Pánské, Unisex