"Náramek z tyrkysu je naprosto jedinečný, mám moc ráda modrou a tyrkysovou barvu, mám moc ráda i ochranné náramky a náramky z polodrahokamů, tenhle je skvělý a krásný, už ho vidím na ruce."

"Mně by se líbilo mít jednoduchý náramek z tygřího oka. Díky tomu, že je naprosto minimalistický, je to nadčasový šperk, který člověku může vydržet léta. Není na něm nic, co by se mohlo ošoupat a rozbít, nic, co by podléhalo módě. Je to šperk, který může nosit puberťačka stejně jako důchodkyně a může se v rodině předávat i generace, pokud se tedy neroztrhne a korálky nepoztrácejí. Šperk s takovou historií pak nabývá na hodnotě. Navíc tygří oko má zlepšovat náladu a napomáhat k dosažení cílů. A taková podpora se hodí vždy."

"Velmi se mi zamlouvá Fialový náramek s křídlem. Oslovují mě šperky, které nějakým způsobem symbolizují svobodu člověka, nezávislost a životní rozlet. Symbol křídla všechny tři atributy splňuje, tudíž by mohl být mým ideálním společníkem. Navíc mám v oblibě fialovou barvu, proto je u mě tento náramek jasným vítězem."

"Líbí se moc a moc náramky stylu Pandora!!A tento růžový je opravdu kouzelný a děsně jemně vypadající pro mladší ženy,darovala bych ho !!!"

"Na stránce http://www.buddhanaramek.cz/ se mi úplně ze všeho nejvíc líbí Černý náramek. Je tomu tak proto, že přesně odráží můj styl - nejraději totiž nosím černou (případně růžovou) barvu a k tomu samozřejmě vybírám i takové doplňky. Černá barva pro mě ovšem nesymbolizuje smutek, ale naopak moudrost, sebepochopení, samostatnost a vyspělost. =)"

"Nejvíce mě zaujal náramek ze santalového dřeva. Ráda nosím šperky z přírodních materiálů, navíc tenhle má krásnou barvu a myslím, že se ke mě hodí :)"

"Často, když najdu něco pro mě nového, zjišťuji si o tom co nejvíce informací. Jindy bych si asi nehledala, že santalové dřevo pochází z Jižní Asie a dřevo obsahuje aromatické oleje :)"

"Náramek se sovičkou ... mám ráda sovy, od malička je sbírám a náramek se sovou mi ve sbírce chybí."

"Nejvíce mě zaujaly trendy náramky všechny jsou opravdu krásné. Ale nejvíc mě oslovil náramek s korunkou, ten se tedy opravdu povedl."

"Protože jsem narozena ve znamení lva, tak mě nejvíce zaujal Lev zlatý náramek z lávových kamenů. Navíc hlava lva je symbolem mimo jiné síly a kuráže. Ani jedno z toho bohužel nemám a protože pracuji jako pracovnice v sociálních službách s nemocnými s alzheimerovou chorobou a demencí, tak bych sílu a kuráž opravdu potřebovala."

"Náušnice s motivem soviček v anticky stříbrné barvě - ty jsou nádherné a rozšířily by mojí sbírku soviček takže bych jich měla už přes 300."

"Na e-shopu buddhanaramek.cz mě nejvíc zaujal Indiánský lapač snů. Dala bych ho synovi do auta na zrcátko pro štěstí, aby ho chránil před nehodami a hlavně před mikrospánkem a večer by si ho mohl pověsit nad postel, aby ho ochraňoval od nočních můr."

"Má maminka sbírá různé náramky,tak si myslím,že náramek z tygřího oka by se jí také líbil.Hned jak jsem ho uviděl,tak jsem si na ní vzpomněl."