Vzhledem k dlouhodobé nemoci v rodině (chemoterapie) mohou mít zásilky několik dní zpoždění. Pokud potřebujete balíček doručit přednostně, prosím o poznámku k objednávce. DĚKUJI, ŽE NADÁLE PODPORUJETE MŮJ E-SHOP.

Práce s kyvadlem 2. díl – první kroky na jeho používání

Tento článek je určen především těm, kteří si již nějaké kyvadlo vybrali, ale zatím tápou v začátcích jeho používání. Ukážeme si, jak vypadají první kroky práce s kyvadlem, navedeme vás na to, jak si vybrat, kterou rukou jej držet, na jaké otázky se ptát a hlavně jak se na své kyvadélko napojit.

Tip: Pokud zatím nevíte, co to kyvadlo je, zkuste se podívat na náš předešlý článek o práci s kyvadlem. Tam naleznete odpovědi na otázky, jak funguje kyvadlo, jaké je jeho úskalí, kdo jej může používat anebo jaké jsou zásady jeho používání.

PRVNÍ KROKY POUŽÍVÁNÍ KYVADLA
Držte kyvadlo za řetízek nebo nit mezi palcem a ukazováčkem. Délka niti by zpravidla měla být mezi 15 a 20 cm. Po čase si v délce, kde cítíte vibrace kyvadla nejvíce, udělejte např. uzel.

Ruka musí volně viset v zápěstí, loket si opírejte o stůl. Ostatní prsty musí být uvolněné.

Trup i záda držte ve vzpřímené poloze, aby mohla energie volně proudit vaším tělem.

Chodidla uvolněte a položte je na zem celou plochou, v žádném případě je nekřižte.

Ruka, která kyvadlo nedrží, by měla zůstat otevřená a položená celou plochou na stole.

Dýchejte klidně. Váš dech by měl být pomalý, plynulý a uvolněný. Celkově se musíte cítit v klidu.

Najděte si klidné místo. Musíte vědět, že nebudete ničím rušeni ani zvuky ani ostatními lidmi či světly. Dopředu se proto postarejte, že vás nikdo nebude rušit a budete mít dostatek klidu.

NABÍZÍ SE OTÁZKA, ZDA JE LEPŠÍ DRŽET KYVADLO V PRAVÉ, NEBO NAOPAK LEVÉ RUCE?
Bohužel, ale zde vám nemůžeme poskytnout jednoznačnou odpověď.

Pravá ruka obvykle symbolizuje racionální myšlení, logiku, matematiku, exaktní vědy apod. Naproti tomu levá ruka se spojuje s kreativitou, intuicí, pocity, emocemi a vším podvědomým.

Problém je, že se najdou zdroje, které tvrdí pravý opak. Na straně uživatelů kyvadla se setkáme s těmi, kterým funguje lépe pravá ruka a i s těmi, kteří musí používat ruku levou. Vám tedy nejspíše nezbývá nic jiného, než si postupně vyzkoušet obě ruce a zjistit, která je pro vás lepší.

Kyvadlo

„KYVADLO JE JEN MOJE!“
Vyberte si takové kyvadlo, které vás nadchne, osloví, prostě si spolu vzájemně sednete. Musí vám vyhovovat po všech stránkách. Musí být z vám atraktivního materiálu a zároveň se musí líbit po estetické stránce. Svou pozornost věnujte i řetízku či šňůrce, možná je bude potřeba vyměnit pro docílení perfektního dojmu. Celkově byste spolu měli souznít.

Jakmile už máte své kyvadlo, pamatujte si následující „sobecké“ pravidlo! Nikdy jej nikomu nedávejte, ani na vyzkoušení, osahání si atp. Se svým kyvadlem se musíte sžít, musíte si na sebe zvyknout a sdílet své energie. Pokud se jej dotkne někdo jiný, může se tato křehká vazba rozbít a vy ji budete muset budovat od začátku znova. Noste jej stále u sebe, ideálně v nějakém šátku.

ZAČÁTEK VAŠICH OTÁZEK - NAPOJENÍ NA KYVADLO
Abyste se naučili poznat, kdy vám kyvadlo říká ano a kdy ne, bude potřeba trénovat. Vezměte si jej nad bílý papír. Snažte se nad ničím nepřemýšlet, prostě vypněte a čekejte, až kyvadlo jakoby ztěžkne a vychýlí se z osy. To je váš signál, že jste navázali spojení.

V duchu se pak ptejte na otázku, na kterou jednoznačně znáte pravdivou odpověď „ano“. Nyní budete muset cvičit tak dlouho, dokud s jistotou nepoznáte, kdy vám kyvadlo odpovídá záporně a kdy negativně.

NA JAKÉ OTÁZKY SE PTÁT?
Můžete se ptát snad na cokoliv, ale důležitá je správná formulace. Otázka by měla být jednoduchá, krátká, přímá, ne dvě otázky v jedné větě, ne vylučovací otázky, pokládejte spíše pozitivní otázky („Je dobré, že… Je pravda, když…“) a neptejte se na to, co už víte (s výjimkou začátku, kdy chcete navázat spojení).

Kyvadlo z ametystu

Práce s kyvadlem vyžaduje jistou míru trpělivosti a tréninku, ale po nějaké době se vám jistě mnohonásobně vrátí. Přejeme vám, aby se kyvadélko stalo tím vaším nejlepším pomocníkem v hledání pravdy, lásky i štěstí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ČTENÁŘE A KUPUJÍCÍ: Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte buď svého praktického lékaře, popř. příslušného ambulantního specialistu! Vezměte, prosíme, na vědomí, že neexistují žádné minerály a drahé kameny, které by měly fyzický účinek proti rakovině, leukémii a dalším zhoubným nemocem, stejně tak nemocem, které by mohly mít negativní dopad na zdraví. Důrazně upozorňujeme, že všechny zde uvedené údaje a též všechny údaje na všech stránkách webu www.buddhanaramek.cz, které obsahují informace o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jež jsou v lidových mýtech a tradicích nazývány jako „léčivé“ kameny, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Zdroji pro tyto informace jsou tisícileté mýty a tradice ohledně použití minerálů a drahokamů v lidovém léčitelství, publikované prostřednictvím masových médií ve formě tištěné i elektronické, dále pak běžně dostupná literatura – knihy, kde jsou publikovány údajné účinky na lidský organismus a psychiku. Tyto informace, jež jsou ve společnosti obecně rozšířeny, nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu prostřednictvím vědecky ověřených lékařských postupů a léčivých přípravků s ověřenými účinky. Až na výjimky nejsou tzv. „léčivé“ schopnosti minerálů a drahých kamenů, stejně tak, jako produktů z nich a s nimi vyrobených, jakkoliv vědecky ověřeny a jsou dány jen a pouze lidovou tradicí a mýty.