Ochranná energie lávových kamenů v půvabných náramcích

Lávové kameny, které vznikly vulkanickou činností sopek, jsou vlastně malými vzorky vychladlé lávy. Často bývají označovány jako krev země. Už staří Číňané a Mayové znali před dávnými 5000 lety blahodárné účinky kamenů ze ztuhlé lávy. Vyhlazené čedičové oblázky z mořských hlubin prosycené solí a mořskými minerály používali zejména k povzbuzujícím masážím a různým léčebným rituálům. Je také známým faktem, že po zahřátí dokáží tyto kameny v těle probudit obrovskou energii. Takové kameny umí navíc teplo na dlouhou dobu v sobě udržet. A tak se i v dnešní moderní době využívá lávových kamenů především při masážích.

Náramek z lávy

Na drť z lávových kamenů nedají dopustit ani zahrádkáři, kterým pomáhá udržovat živočišné škůdce v bezpečné vzdálenosti. Někteří lidé dávají přednost estetické funkci kamenů a krášlí jimi jako každými jinými dekoracemi své domovy. Půvabu lávových kamenů využívají také akvaristé v působivém kontrastu s bílým pískem na dnech akvárií.

Na českých trzích jsou k sehnání zejména lávové kameny z Číny a Havaje. Právě podle Číňanů je kámen nosičem energie, kterou obdobně jako teplo předává našemu tělu. Pomocí lávových kamenů tak může být naše tělo spolehlivě nabíjeno. Na Havaji se čedičové kameny ručně sbírají a opracovávají se vodou.

Ochranná funkce lávy zhmotněná třeba právě v půvabném náramku na vašem zápěstí zajistí, že se budete cítit klidně a bezpečně. Láva má ale také léčebné účinky. Navíc pomáhá odrážet psychické i fyzické útoky.

S náramkem z lávových kamenů se vaše fantazie rozvine jako barevný vějíř. Budete mnohem sebevědomější a také vaše logické myšlení se vytříbí a posílí. Náramek z lávy vás bude držet dál od nežádoucích vlivů, které by mohly mít špatný vliv na vaši duši. Také s následky všemožných duševních i fyzických traumat si láva dokáže hravě poradit.

Náramek z lávy

Chcete také mít svůj lávový náramek? Třeba se vám zalíbí některý se specifickým přívěskem z nabídky Buddhových energetických náramků. K výběru jsou zde lávové náramky se stříbrným nebo zlatým slůnětem, tygrem, leopardem nebo přímo hlavou Buddhy. Pokud chcete být originální a nosit na své ruce náramek s vůní prastarých časů, který navíc funguje jako amulet, pořiďte si některý z náramků a uvidíte, že se budete cítit v bezpečí a plni energie.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.