Vzhledem k dlouhodobé nemoci v rodině (chemoterapie) mohou mít zásilky několik dní zpoždění. Pokud potřebujete balíček doručit přednostně, prosím o poznámku k objednávce. DĚKUJI, ŽE NADÁLE PODPORUJETE MŮJ E-SHOP.

Ochranná energie lávových kamenů v půvabných náramcích

Lávové kameny, které vznikly vulkanickou činností sopek, jsou vlastně malými vzorky vychladlé lávy. Často bývají označovány jako krev země. Už staří Číňané a Mayové znali před dávnými 5000 lety blahodárné účinky kamenů ze ztuhlé lávy. Vyhlazené čedičové oblázky z mořských hlubin prosycené solí a mořskými minerály používali zejména k povzbuzujícím masážím a různým léčebným rituálům. Je také známým faktem, že po zahřátí dokáží tyto kameny v těle probudit obrovskou energii. Takové kameny umí navíc teplo na dlouhou dobu v sobě udržet. A tak se i v dnešní moderní době využívá lávových kamenů především při masážích.

Náramek z lávy

Na drť z lávových kamenů nedají dopustit ani zahrádkáři, kterým pomáhá udržovat živočišné škůdce v bezpečné vzdálenosti. Někteří lidé dávají přednost estetické funkci kamenů a krášlí jimi jako každými jinými dekoracemi své domovy. Půvabu lávových kamenů využívají také akvaristé v působivém kontrastu s bílým pískem na dnech akvárií.

Na českých trzích jsou k sehnání zejména lávové kameny z Číny a Havaje. Právě podle Číňanů je kámen nosičem energie, kterou obdobně jako teplo předává našemu tělu. Pomocí lávových kamenů tak může být naše tělo spolehlivě nabíjeno. Na Havaji se čedičové kameny ručně sbírají a opracovávají se vodou.

Ochranná funkce lávy zhmotněná třeba právě v půvabném náramku na vašem zápěstí zajistí, že se budete cítit klidně a bezpečně. Láva má ale také léčebné účinky. Navíc pomáhá odrážet psychické i fyzické útoky.

S náramkem z lávových kamenů se vaše fantazie rozvine jako barevný vějíř. Budete mnohem sebevědomější a také vaše logické myšlení se vytříbí a posílí. Náramek z lávy vás bude držet dál od nežádoucích vlivů, které by mohly mít špatný vliv na vaši duši. Také s následky všemožných duševních i fyzických traumat si láva dokáže hravě poradit.

Náramek z lávy

Chcete také mít svůj lávový náramek? Třeba se vám zalíbí některý se specifickým přívěskem z nabídky Buddhových energetických náramků. K výběru jsou zde lávové náramky se stříbrným nebo zlatým slůnětem, tygrem, leopardem nebo přímo hlavou Buddhy. Pokud chcete být originální a nosit na své ruce náramek s vůní prastarých časů, který navíc funguje jako amulet, pořiďte si některý z náramků a uvidíte, že se budete cítit v bezpečí a plni energie.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ČTENÁŘE A KUPUJÍCÍ: Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte buď svého praktického lékaře, popř. příslušného ambulantního specialistu! Vezměte, prosíme, na vědomí, že neexistují žádné minerály a drahé kameny, které by měly fyzický účinek proti rakovině, leukémii a dalším zhoubným nemocem, stejně tak nemocem, které by mohly mít negativní dopad na zdraví. Důrazně upozorňujeme, že všechny zde uvedené údaje a též všechny údaje na všech stránkách webu www.buddhanaramek.cz, které obsahují informace o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jež jsou v lidových mýtech a tradicích nazývány jako „léčivé“ kameny, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Zdroji pro tyto informace jsou tisícileté mýty a tradice ohledně použití minerálů a drahokamů v lidovém léčitelství, publikované prostřednictvím masových médií ve formě tištěné i elektronické, dále pak běžně dostupná literatura – knihy, kde jsou publikovány údajné účinky na lidský organismus a psychiku. Tyto informace, jež jsou ve společnosti obecně rozšířeny, nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu prostřednictvím vědecky ověřených lékařských postupů a léčivých přípravků s ověřenými účinky. Až na výjimky nejsou tzv. „léčivé“ schopnosti minerálů a drahých kamenů, stejně tak, jako produktů z nich a s nimi vyrobených, jakkoliv vědecky ověřeny a jsou dány jen a pouze lidovou tradicí a mýty.