Letní sleva 10% na veškeré zboží při zadání kupónu "Leto10". Kupón je platný od 31.5.2021 do 30.6.2021.

Kabbalah náramky

CO JSOU ČERVENÉ KABBALAH NÁRAMKY A ODKUD POCHÁZÍ?

Určitě jste si již všimli, a to nejen u lidí, které potkáte na ulici, v obchodě či jinde, ale také na řadě známých osobností červených náramků či nitek, které nosí (zpravidla na levém) na zápěstí. Jedná se o kabbalah náramky.

Slovo „kabala“ v překladu znamená přijmout. Jelikož levá strana těla a zejména pak ruka a rameno, podle učení kabbala slouží jako zdroj přijímání energie, je tento náramek nošen právě na levé ruce. Náramek sám o sobě symbolizuje ochranu proti uhranutí či uřknutí, jelikož zachytává negativní energii, která proudí do těla. Náramek má však pouze takovou sílu, kterou mu svou víru a uznáváním dáte. Jednoduše řečeno, jak moc věříte v sílu pozitivní energie a ochrany náramku, tak silně vás náramek chrání. Traduje se, že pokud je náramek již "přeplněn" negativní energií a další není schopen pojmout, sám se rozváže. 

Kabbalah náramky, které chrání své nositele před uřknutí, nebo také pře tzv. „zlýma očima“ nebo „zlým pohledem“ (což symbolizuje ty osoby, které se na vás takovýmto pohledem dívají), pochází z Jeruzaléma a vychází z izraelského učení Kabbalah. Červená barva náramku symbolizuje ochranu před negativní energií. Speciální ochranná ruka, tzv. Hamsa, a oko na náramku odráží zlé, uhrančivé, pohledy, nebo také tzv. „ďáblovi oči“ a tuto negativní energie, která je takovými lidmi vysílána k vám, a tito lidé jsou vůči vám závistí, nepříjemní a nepřející. Nositel získá uvázáním čeveného kabbalah náramku kolem zápěstí své levé ruky ochranu před negativní energií, ale také od chorob a různých neštěstí.
 
 JAK SI VYBRAT VHODNÝ KABBALAH NÁRAMEK?

Kabbalah náramek nemusí být pouhou červenou nitkou na vašem zápěstí. V kombinaci s drahými kameny či speciálními symboly má náramek tak říkající přidanou hodnotu, jelikož je jeho síla umocněna o účinky, které jsou spojeny s tím kterým kamenem nebo symbolem.

Kabbalah náramek nekonečno

Z tohoto mystického pomocníka se tedy stane rovněž vkusný doplněk, a budete tento červený kabbalah náramek doplněný polodrahokamem s radostí nosit každý den a tento vás bude chránit na každém kroku.

Náramek s Magnezitem vám pomůže rozpoznat podvědomé myšlenky nebo pocity a jejich kořeny. Magnezit je kámen podobný lidskému mozku a je mu tudíž přisuzován silný vliv na lidskou mysl. Má rovněž uklidňující účinek na lidské city. Přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu.

Náramek s Ametystem se stane mocným ochráncem před zlostí a opilstvím. Posílí vaši vůli, intuici a koordinaci nervové soustavy. Osvědčí se také jako pomocník při migréně, nespavosti a zmírní bolesti.

Náramek s Tygřím okem bude vaším pomocníkem na cestě k dosažení kýžených cílů. Pomůže vám na cestě hledání schopností a dovedností a vašich vnitřních zdrojů.

Náramek s Lazuritem zharmonizuje vaši dušení pohodu a stane se vaším ochráncem před depresemi, nerovnováze, ztrátě smyslu života a dalšími negativy, které jsou důsledkem hektického života. Lazurit pomůže svému nositeli dosáhnout vnitřní harmonie a klidu.

Náramek s Růženínem prohloubí fantazii a napomůže vnímat vše krásné a zacelí i hluboké duševní rány.

Náramek s Korálem se stane symbolem pevnosti a neústupnosti a schopnosti bránit se nepříznivým vlivům.

Náramek s Citrínem pomůže svému nositeli ovládat jeho emoce a očistit se od věcí, které jej tíží na duši.
 
Kabbalah náramek se stane vaším ochráncem a pomocníkem a můžete jím obdarovat i své blízké, kterým chcete tuto ochrannou sílu náramku poskytnout.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.